Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oferta hotelowa i noclegowa Legnicy 2017

Hotele i noclegi w Legnicy

Legnica oferuje wiele rozrywek i we dnie, i w nocy (koncerty, puby, zabytki architektury Legnicy). Nawet najsilniejszych, żądnych wrażeń i wytrzymałych ogarnie w końcu zmęczenie i będą szukali miejsca na sen. Na szczęści nocleg w mieście może być tani i wygodny. Co ciekawe, spanie w pobliżu centrum wcale nie musi oznaczać sporego wydatku.

Możemy za 35 zł od osoby wynająć pokoje sypialne pół kilometra od centrum! Znajdują się w bardzo wygodnym miejscu. Są zlokalizowane w domach wchodzących w skład osiedli, blisko jezdni. Możemy liczyć na ładny widok zieleni pobliskiego parku, czuć się bezpieczni (ogrodzenia zamykane są na noc). W cenę wchodzi używanie natrysków w łazience, telewizora w pokoju. Opcjonalnie dostęny jest także stały dostęp do Internetu – skonfigurowanie sieci jest krótkim procesem, a korzyści są wymierne, jeśli czekamy na ważną wiadomośći e-mail.

Pensjonaty są nieco droższe, do wymienionej kwoty dodajmy 10 zł. Przed snem przejdziemy się po pięknym tarasie, ciesząc się widokiem zieleni. W pokojach znajdziemy: Internet, radio, telewizor. Niektóre pensjonaty dają również możliwość grillowania, a wszystkie strzegą naszego samochodu.

Oferty hoteli rozpoczynają się od około 80 zł. Ceny odpowiadają jakości. Hotele mają parkingi, które dzień i noc obserwuje kamera wideo, dzięki czemu możemy być spokojni o los naszego pojazdu. Wieczorem możemy usiać w przytulnej kawiarence, posilając się lekkostrawną kolacją, albo popijać niedrogą, ale smaczną herbatę czy kawę. W cenę wliczone są śniadania, tak więc przed dalszą podróżą, albo po prostu następnym dniem w Legnicy, nabierzmy energii na nowe przygody. Pokoje są zwykle dwu-, trzyosobowe. Są wyposażone w telewizor, telefon, Internet, łazienkę, czasem saunę. Przytulne, ozdobione ze smakiem wnętrza sprawią, że niektórzy z Państwa nie będą chcieli się ruszyć z miejsca!