Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Koncert z okazji Sylwestra 2017

Koncert sylwestrowy na rynku

Wspólne świętowanie na rynku ze znajomymi czy sąsiadami to znakomita alternatywa dla siedzenia przed telewizorem i pochłaniania ogromnej ilości słodyczy. Alternatywa zdrowa i rozwijająca towarzysko. Wystarczy ciepło się ubrać, a wyjątkowych zmarzluchów rozgrzeje skakanie do utworów czołowych artystów polskiej sceny. Na miejscu można dodatkowo rozgrzać się kawą albo herbatą.

Trzeba tylko uważać, żeby za dużo nie krzyczeć na zimnym powietrzu. Następnego dnia głos może być zachrypnięty, możemy też złapać poważne przeziębienie. Mieszkańcy Legnicy mogą liczyć na dobrą zabawę. Odbędzie się ona na Placu Słowiańskim pod gmachem Ratusza. To jedna z wielu możliwości Sylwestra w Legnicy. Miejsca będzie dosyć, nie braknie go także dla gości z różnych zakątków Polski.

Zabawa startuje 22.00 albo pół godziny później – o dokładnym terminie starty całego „eventu” możn asię dowiedzieć na oficjalnej strnie internetowej Urzędu miasta Legnicy. Bywało już niejednokrotnie tak, że danego roku nie zagrał na żywo żaden artysta. Jeśli miałoby być tak i tym razem, to nie ma powodów do obaw.

Wszyscy mogą liczyć na starannie dobrany pod kątem dobrej zabawy materiał uwieczniony na płytach CD. W pobliskich sklepach można zaopatrzyć się w dozwolone napoje rozgrzewające. Taniec i sylwestrowe szaleństwo przy największych hitach polskich i zagranicznych przerwie o 24.00 prezydent miasta. Z lampką szampana w dłoni będzie chciał – zgodnie z tradycją spędzania Sylwestra w Legnicy – złożyć przybyłym życzenia noworoczne, po czym da hasło do rozpoczęcia pokazu sztucznych ogni.

Impreza skończy się o 1.30, oficjalnie, bo z pewnością przeniesie się potem do rozmaitych pubów i klubików, których wiele można spotkać w Legnicy. Cały „event” będzie niezwykle bezpieczny – zabezpieczony przez Policję i Straż Miejską, a także zakaz wnoszenia na płytę napojów alkoholowych.