Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabawa sylwestrowa w Jeleniej Górze i Wałbrzychu 2017

Sylwester w Jeleniej Górze i Wałbrzychu

Wałbrzych i Jelenia Góra to duże miasta przez co mogą liczyć na zainteresowanie sporej grupy Polaków swoją sylwestrową ofertą. Podobnie jak Legnica, mogą się pochwalić zabytkami architektury, co nie pozostaje bez wpływu na atrakcyjność tych dwóch miast. Sylwester spędzony w tych dwóch miastach może być rónie ekscytujący jak Sylwester w Legnicy.

Wałbrzych. Jest już tradycją, że co roku, w nocy z trzydziestego pierwszego grudnia na pierwszy stycznia mieszkańcy gromadzą się na deptaku, o północy władze miasta życzą jego mieszkańcom pomyślności w nowym roku, po czym wszyscy oglądają pokaz sztucznych ogni. Istnieją jeszcze dwa miejsca w Wałbrzychu, gdzie ludzie się gromadzą, by wspólnie spędzić Sylwestra. To dzielnica Piaskowa Góra oraz Rynek. Rzecz jasna kluby i puby są wypełnione po brzegi. Jeśli jednak ktoś miał nadzieję na wspólne świętowanie „pod chmurką”, niech wsiądzie w taksówkę i podjedzie do Świebodzic, które leżą bardzo blisko Wałbrzycha. Impreza trwa tam od 22.30 do 2.30. Za dobrą muzykę i rozgrzanie publiczności do czerwoności odpowiadają profesjonalni didżeje. O północy ognie sztuczne. Całość zabezpieczana przez Policję i Straż Miejską.

Jelenia Góra. Impreza na Rynku może być niezapomnianym przeżyciem. Władze zazwyczaj zapraszają zespoły coverujące najbardziej znane zagraniczne bandy wykonujące muzykę pop. Często goszczą na scenie także połykacze ognia. Nie zabraknie również didżejów. Restauracje zlokalizowane w okolicach podcieniach Rynku będą działały aż do zakończenia imprezy około godziny pierwszej. W roku 2010 zaproszono zespół czarnoskórych wykonawców „Jambo Africa”. Show zawierał elementy muzyki afrykańskiej muzyki etnicznej z towarzyszącym im największymi hitami takich wykonawców jak: Africa Simone, Saragossa Band, Goombay Dance Band, Papa Wemba. To dowodzi, że Sylwester w Jeleniej Górze może być świetnym pomysłem, a jednocześnie artystyczną zagadką.