Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabawa sylwestrowa w okolicach Legnicy 2017

Sylwester w okolicach Legnicy

Legnica jest miastem oferującym wiele atrakcji (poznaj wspaniałe zabytki architektury Legnicy), których jednak nie wystarczy dla wszystkich. Sylwester w Legnicy jest imprezą, w której może uczestniczyć skończona liczba osób. Uzbrójmy się zatem w cierpliwość i dokładnie zbadajmy możliwości, jakie dają nam miasta w okolicach Legnicy. Są to między innymi: Legnickie Pole, Krotoszyce, Kunice, Miłkowice. Nie są to duże miasta, ale poziom imprez, jakie oferują, jest przyzwoity.

Lokale, w jakich przyjdzie nam się bawić, to hotele (np. „Pałac Krotoszyce”), motele, ośrodki kultury („Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu”). Ceny imprez zaczynają się od pułapu około 280 zł. W cenę wchodzi koszt samej imprezy, pod warunkiem, że lokal nie ma pokoi gościnnych. Sylwester zaczyna się około godziny 9 i trwa do białego rana.
W ofercie jest zabawa z wodzirejem/DJ-em, który ma pod ręką pokaźnych rozmiarów płytotekę z najgorętszymi hitami muzyki pop z kraju i zagranicy. Inną możliwością jest udział w koncercie lokalnego zespołu pop-rockowego, który rozgrzeje publiczność do czerwoności. W cenę wchodzi zarezerwowany stolik, poczęstunek (ciepłe posiłki, ewentualnie zimne zakąski) oraz oczywiście obowiązkowa lampka szampana.

Ci z Państwa, którzy zdecydują się na Sylwester w hotelu, mogą liczyć na pokaz sztucznych ogni i dodatkowe atrakcje w postaci występu np. połykaczy ognia czy iluzjonistów. Wyższa cena (w porównaniu z ofertą placówek kulturalnych) przekłada się na większą liczbą dań, których cena wchodzi w ogólny koszt imprezy. Możemy sobie pozwolić na większą ilość jedzenia i picia (także alkoholi) „za darmo”.

Istnieje jeszcze trzecia możliwość – kluby i puby, ewentualnie kręgielnie. Tutaj liczy się przede wszystkim żywiołowy taniec, głośna muzyka, alkohol – inne formy rozrywki nie wchodzą raczej w grę, może za wyjątkiem kręgielni, które organizują dodatkowo konkursy, a zwycięzców honorują drobnymi upominkami „na koszt firmy”.