Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Niezapomniany Sylwester we Wrocławiu 2017

Wyjątkowy sylwester we Wrocławiu

Wrocław to jedno z największych miast Polski i jedna z najciekawszych opcji sylwestrowych w naszym kraju. Piękna architektura (częściowo tak stara jak zabytki architektury Legnicy), wysoki standard życia, istotne skupisko życia kulturalnego i finansowego. Ostatnim, ale najważniejszym, czynnikiem przyciągającym Polaków (i nie tylko) do Wrocławia jest mnogość imprez sylwestrowych, dostosowanych do każdej kieszeni.

Dla wszystkich dostępna jest impreza na Rynku. Co roku władze zapraszają znanych konferansjerów (dotychczas pojawili się już Grażyna Torbicka, Krzysztof Skiba, Monika Richardson i Tomasz Kammel) i znanych artystów. Miasto odwiedzili już między innymi: Kayah, Perfect, Doda, Natalia Kukulska, Bajm, Justyna Steczkowska, Lady Pank. Nie omijają też wrocławskiej sceny wykonawcy za granicy, na przykład: Modern Talking, Arrival czy Pachan. Cały „event” transmitowany jest przez telewizję, tym bardziej, że całość wieńczy epicki pokaz sztucznych ogni.

Wiele też będzie się działo w klubach, pubach i kręgielniach – można liczyć na sylwestrowe zniżki na piwo, dobrą muzykę, szalony taniec na parkiecie, czasem konkurs (głównie w kręgielniach).

Restauracje i hotele mają najbogatszą, ale i najdroższą ofertę. Koszty wahają się w przedziale od 285zł za osobę do nawet 500 zł. W ofercie: impreza z wodzirejem (albo didżejem), dużo żywiołowej muzyki (głównie hity pop kończącego się roku), pokazy sztucznych ogni i iluzjonistów oraz połykaczy ognia. Organizuje się nierzadko także loterię sylwestrową z nagrodami. Salę przystraja się serpentynami i balonami, stoliki rezerwuje imiennie. Część trunków i jedzenia mamy „za darmo” (wchodzą one w skład ceny za całość imprezy). Niektóre lokale wynajmują specjalne zespoły grające covery najbardziej znanych artystów zagranicznych.